Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

A ka Dashuri pa xhelozi???

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A ka Dashuri pa xhelozi??? prej Fri Mar 14, 2008 2:50 pm

A xhelozoni ne shoqeri nese shoqja apo shoku juaj ka dashnoren dashnorin ma te bukur se ti personal dhe a xhelozoni ju te martumet nese burri ose gruja del ne shpi pa tregu se ku po shkon edhe nese e dini se keni besim ne to 100 % ...

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi