Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Intro

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

PortalModerator: Moderators
1313Sat Mar 22, 2008 11:12 am
Admin Krenaria Shqiptare - Skenderbeu - Filmi i ri

Mė pranė njeri tjetrit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantimet


Pas regjitrimit, mund tė postoni diēka rreth vehtes tuaj nė forum duke krijuar njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseodonimin si titull.

34Fri Mar 14, 2008 1:04 pm
PRADA_ You need People Like me
Asnjė mesazh i ri

Bisedė e lirė


Bisedė sipas dėshirės tuaj, tema tė ndryshme tė lira.

1819Sat Mar 15, 2008 6:27 am
Admin Si tė martoheni me njė miliarder?
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe urime


Pėrshendetje apo urime pėr ndonjė anėtar tė forumit, mik tuajin, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

11Fri Mar 14, 2008 1:50 pm
PRADA_ Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Pyetje dhe Pėrgjigje


Keni ndonjė pyetje apo problem, mos hezitoni pyesni e kėrkoni ndihmė, me siguri qė do merrni ndonjė pėrgjigje apo zgjidhje tė mirė.

00
Asnjė mesazh i ri

FotoGaleria


Postoni dhe shikoni fotografi nga mė tė ndryshmet.

1919Sat Mar 15, 2008 10:41 am
lipa kaos bardh e zi
Asnjė mesazh i ri

Humor


Humore tė ndryshme, barcoleta, foto qesharake, video interesante - ēdo gjė qė tė bėnė tė qeshėsh.

1919Sat Mar 22, 2008 9:32 am
Admin Sonte dua me u pi ( ibrahim tatlises )
Asnjė mesazh i ri

Webi juaj!


Kėtu mund tė reklamoni webin tuaj, ju lutemi lexoni rregullat para se tė reklamoni.

55Mon Mar 24, 2008 7:53 am
fisar Portali per te gjithe

Zona e Lirė (+18)

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Erotikė dhe seks


Sexi, tabu temė tek shqiptarėt apo jo? Kėtė do ta vėrtetoni ju duke marrė pjesė nė kėtė kėnd forumor!

11Tue Mar 18, 2008 5:18 am
Admin Faktorėt qė influencojnė negativisht nė dėshirėn seksuale
Asnjė mesazh i ri

Foto dhe video


Fotot dhe videot me spektakulare tė gjinisė sė bukur. Video e foto montazhe, gracka e plot risi tjera!

1314Thu Apr 03, 2008 2:16 am
albini Gjimnazistja te Petro Nini
Asnjė mesazh i ri

Zemėr e vetmuar


Krijoni shoqeri pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj nė forumin pėrkatės.

00

Diskutime, Shoqėri, Dashuri, Kulturė, Shkencė, Letėrsi, Teologji...

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime shoqėrore


Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.

00
Asnjė mesazh i ri

Dashuria


Gjithēka rreth dashurisė, vjersha dhe poezi dashurie...

1113Sat Mar 15, 2008 10:45 am
lipa Te Dua :-)
Asnjė mesazh i ri

Kulturė


Forumi kulturorė, Aktivitetet, Artet, Kinematografia, Televizioni, Kuzhina...

00
Asnjė mesazh i ri

Shkencė


Forumi shkencorė, Arkitekturė dhe Inxhinieri, Teknologji, Mjekėsi, Shkencat Egzakte...

00
Asnjė mesazh i ri

Letėrsi


Forumi letrarė, Letėrsia Shqiptare, Letėrsia Botėrore, Gjuha Shqipe...

00
Asnjė mesazh i ri

Teologjia


Kėndvėshtrime Teologjike, Islami, Krishterimi, Fetė e tjera.

11Fri Mar 14, 2008 9:52 am
lipa Qfar besimi i takoni
Asnjė mesazh i ri

Politika Shqiptare


Dskutoni ketu gjithqka rret politikes shqiptare ne Kosov, Maqedoni, Preshev, Qameri, Mal te zi ...

99Thu Mar 20, 2008 5:28 am
Admin Thaēi s’shkon nė Prishtinė, afrohet me “proserbin” Gruevski

Sporti dhe sportdashėsit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti shqiptar


Gjithēka rreth sportit shqiptar, tė rejat, tė arriturat, yjet e sportit shqiptar, tifozėt...

11Fri Mar 14, 2008 7:01 am
lipa fotboll  top 5
Asnjė mesazh i ri

Sporti botėror


Informacione, tė rejat, yjet e sportit botėror, Kupa boėrore, Kampionatet...

00

Mobile & TV/Sat

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Mobile


Gjithēka rreth mobilave: Aplikacione, Lojėra, Themes, Ringtones, Muzikė me madhėsi tė vogėl, ScreenSavers, Wallpapers e shumė gjėra tė tjera.

23Fri Mar 14, 2008 10:18 pm
pflame fuck vala 900
Asnjė mesazh i ri

TV/Sat


Televizionet shqiptare, televizionet e huaja, Sistemet kriptuese, Pranuesit satelitor, Cam modulet, Smart kartelat, Programatorėt...

11Thu Mar 13, 2008 9:36 am
Admin TV SAT SHQIPTRARE

Muzikė

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Informacione dhe diskutime


Informacione dhe diskutime tė pėrgjithsme mbi muzikėn

11Sat Mar 22, 2008 5:16 am
Admin Cili ėshtė reperi mė i mirė shqiptar?
Asnjė mesazh i ri

Muzikė shqip


Shkarko muzikė shqip, tė gjitha zhandret e muzikave.

11Thu Mar 13, 2008 2:11 pm
Admin Aziz Murati - U Martove
Asnjė mesazh i ri

Albume muzikore shqip


Kėt mund tė gjeni albumet muzikore nė gjuhėn shqipe ose tė kėngėtarėve shqiptar.

00
Asnjė mesazh i ri

Tekste muzikore


Tekste muzikore tė kėngeve shqiptare apo tė kėngėve tė huaja.

7070Sun Mar 16, 2008 11:20 am
PRADA_ Oferte Per Yjet!
Asnjė mesazh i ri

Muzikė tė huaj


Shkarko muzikė anglisht dhe gjuhė tė tjera tė huaja.

00

Lojėra

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojėra


Shkarko lojėra, luaj lojėra online, cracks cd-keys/serial numbers pėr lojėra, Cheats...

00
Asnjė mesazh i ri

Emulation & Gaming


Sony, Nintendo, Sega, arcade, Xbox, Retro Gaming.

00

Videos/Movies

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

VideoKlipe shqip


Kėtu mund tė gjeni dhe postoni video klipeshqip.

2020Fri Mar 14, 2008 7:34 pm
PRADA_ Vendi Im :-)
Asnjė mesazh i ri

VideoKlipe tė huaja


Gjeni dhe postoni VideoKlipe anglisht dhe gjuhė tė tjera.

1315Fri Mar 14, 2008 7:27 pm
PRADA_ Hot -Chip :-)

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 230 artikuj

Forumi ka 153 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri goal.com

Kush ėshtė nė linjė

Kush ėshtė nė linjė

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 19 mė Thu May 03, 2012 8:07 am
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė

Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur