Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Simpati,dashuri,imagjinat,perjetimi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Simpati,dashuri,imagjinat,perjetimi prej Fri Mar 14, 2008 2:49 pm

Sipas asaj qe shofim ndjejme imagjinojme edhe cfare perjetojme .
Simpatia dhe dashuria nuk zgjat shum .imagjinojme, dhe ndryeshe e perjetojme .
Tjeter Duam Tjeter kush na don dhe me tjeter Perfundojme.
Simpatia & Dashuria nuk eshte gjithcka ,per te arritur dicka ne jete .
varet se cili eshte qellimi i njeriut ,se cfare do te arrish .

Keni simapti sa ka rendesi dashuria ,imagjinoni dhe cfare po prejetoni?

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi