Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

a do ta lendoni dikon per dashuri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 a do ta lendoni dikon per dashuri prej Fri Mar 14, 2008 2:47 pm

nese diksuh nuk ju don dhe eshte me dikon tjeter dhe ju ndjeni nje dashuri te madhe ndaj saj qka do te benit me partnerin e saj apo atij Basketball

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi