Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Etno Engjujt - Shake Shake

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Etno Engjujt - Shake Shake prej Thu Mar 13, 2008 11:32 pm

100 kilogram mish dhe zjarri i ndezur ne oxhak
Ne mes te oborrit tash njė tavoline e mbushur pak
Dridhen femnat nga muzika sonte te gjithė tani kcejne
Ne kėtė tollovi te madhe nga njė gote te gjithė e thejme
Gramafoni nuk pushon ta chon chdo neutron
Proton ne trupin ma shumė se bari te disponon
Biter Limon mos pi por q* mos rri ngreh weed ti weed ti
Njė femen me anej rrin wannabe amerikano chikano
Veshun me lakosta me dosta hajne tosta me bosa
Shumė milet lezet nxehte po e sheh edhe vet
Ne kėtė neje kam refleks kam oreks pėr seks
Pi beks eks dhe nuk kam asnjė kompleks
100% nėse mbrenda hin dichka ki me ngreh
Ky mu nxe nėse jo me bari atėherė me naj femen t`re


Shake Shake, Bitch Shake ya boodiah
Oh man oh man its a prc partyah
Come on come all, n act crazyahh
Lady shake yo boody, make me feel sexyahh


Ngrehi bari i pari ntrip nket ven
Dhe pastaj e ndezin ngrehin secili tash me ren
Kėtu jon Ibra nga Dibra Ermali nga Lezha
Baki i tpestit kat qe ja ka nise me shite tesha
Shabani nga Lluzhani Behari nga Gostivari
Nora nga Diaspora me origjinė nga Vlora
Abeja nga Peja mad Lion nga Prishtina
Tarzani nga Lipjani dhe Van Dami nga Klina
Hip Hop Non stop kjo neje ta qet ynyren
Dhe ta shton disponimin e djersa ta mlon ftyren
Tash nuk ka ma liker ne frigorifer
Shumė njerėz jon pi e ja futin gjume ne kerr


Shake Shake, Bitch Shake ya boodiah
Oh man oh man its a prc partyah
Come on come all, n act crazyahh
Lady shake yo boody, make me feel sexyahh

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi