Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Etno Engjujt - Ti Je Bich

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Etno Engjujt - Ti Je Bich prej Thu Mar 13, 2008 11:29 pm

Baby ti je ***** e bukur e mire por *****
Me trup figure te mire po prapseprap je *****
Tona kushtet I pate kampshtepizen afer detit
Po kurven sikur ti smun e man afer vetit
Shoqet e tua jane martu ti vazhdo rrugen e vjeter
Ti je vetem nje ***** dhe me asnje gje tjeter
Luftova per ty po ti krejt ndryshe ma ktheve
Ishe femna ime po shokve te mi ua theve
Sta kom prish kurre tona senet ti kom ble
Mki tradhetu sa ki mujt sa nuk muj as mi ngje
Nuk ka kthim per ty me te dasht ma nuk muj
Mos mu lut prosti` e mos me bjer as ne guj
Mki tradhetu nihere heren e dyte nuk e ha
Ti je per mu nje ***** e kthim per ty nuk ka
Tash te bjen tensioni se fjalet e mia I kupton
I rrespektoj femnat po jo edhe ciftin ton *****

Mos mendo ti ne kthim
Tani harroje ti
Emnin tim
Se zemer ti je *****
Shko mushu edhe pak
Sikur nat per nat
Dhe kupto
Se zemer ti je *****

Bejbi ti je ***** nuk mendove kur te thash
Nuk ndryshove permiresove andaj ***** je edhe tash
Dikur ishe e bukur e enderroja ēiftin ton
E tash me te pas ne krevet as viagra nuk ma con
Dikur ishe si peshk e tash u bone si balen
E ni kallabllak I madh trupin ty pernat ta nxen
Se ty nuk te del boll njo as me kon pika e djalit
Ti je vetem nje princeze e rrezume prej kalit ( ka..t )
Sonte te mush dikush edhe masanej te rreh
Dy tri turra ti jep e te shtin edhe me ngre
Se tash ti je bo profi per cdo ngjarje ne krevet
Kur o kon hera e pare ki harru tani dhe vet
Ti je ***** mos harro fati yt eshte ne erresire
Nuk mundesh para meje mu bo si qike e mire
Edhe ushtart e kforit te shfryhen ty ne trup
Dikur tkom pas femen e sot mu po me vjen turp
*****

Mos mendo ti ne kthim
Tani harroje ti
Emnin tim
Se zemer ti je *****
Shko mushu edhe pak
Sikur nat per nat
Dhe kupto
Se zemer ti je *****

Bejbi ti je ***** qe kurre ski nejt rahat
Nje ekspert I fekondimit qe mushet nat per nat
E une tkom dasht dikur tona senet I ki pas
Kerrin personal pare dhe dukat me thase
Kampshtepizen afer detit dhe shtepine larg qytetit
Por gabimin me ty une kurre sja fail vetit
Une ta kom hup dhe qaj sen o` kon lezet
Ne dhomen e tamajes dikur veres ne det
Po u ndame shyqyr e tash smuj me te kuptu ty
Nihere mqove ne rrote te sames e tash po don mu kthy
Po une sjom manjak me hi prap ne at tregim
***** profesionin mduket e ki trashegim
Hapat per mos me met vazhdimisht I ki perdor
Dhe I mjeri aj shqiptar qe ki mi met ne dore
Tash shko mushu dhe sdu me ni mo per at emen
Lamtumire “ mah luv “ dhe hasta la vista zemer


***** mos mendo ti ne kthim
Tani harroje ti
Emnin tim
Se zemer ti je *****
Shko mushu edhe pak
Sikur nate per nat
Dhe kupto
Se zemer ti je *****

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi