Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Tingulli 3nt me album tė ri!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tingulli 3nt me album tė ri! prej Wed Mar 12, 2008 9:38 am

Admin

avatar
Admin


Albumi i pestė me radhė nga Tingulli 3nt, pritet tė dalė nė fund tė majit ose nė fillim tė qershorit. Dhe, ky album do t`i ketė 11 kėngė tė reja. Nė njė prononcim pėr gazetėn kosovare Infopress, Getoar Selimi beson se ky album do tė jetė krejtėsisht ndryshe nga albumet e tij tė mėparshme. Gjithashtu, sipas tij, do tė ketė shumė risi brenda albumit. Pėrndryshe, Geti si zakonisht qė preferon surpriza rreth mysafi rėve tė tij, edhe kėsaj here ka preferuar tė njėjtėn gjė. Mirėpo, ’mysafirėt’ e albumit tė tij tė ri, ai preferon t’i mbajė sekret, pėr t’i befasuar kėshtu fansat e tij. Ndėrkaq, pėr tekstet e kėngėve brenda kėtij albumi po ashtu ėshtė pėrkujdesur vetė Getoar Selimi. Ndėrkaq, “producent kryesor do tė jetė, si zakonisht Enis Presheva”, thekson Geti, duke sqaruar se kėngėt janė tė realizuara nga kompozitor tė ndryshėm.

Shiko profilin e anėtarit http://shqipstar.forummotion.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi