Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Adelina dhe Shpati kryesojne 15 videot me te shikuara te fillimivitit 2008 ne YouTube.

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

avatar
Admin

Ndersa po perfundon muaji i trete i vitit te ri,videot ne tregun shqiptar kane qene shume te pakta.Ne mezi arritem te seleksionojme 15 te tilla per te bere nje rradhitje te me te shikuarave ne YouTube. Vini re qe disa prej ketyre videove kane gati dy muaj qe jane postuar, ndersa disa prej tyre vetem nje jave. Videoja qe ka pasur numrin me te madh te vizitave ne kohen me te shkurter eshte ajo e “Trimit tim” nga Adelina Ismaili e cila ka pasur 46.814 vizitore brenda 10 diteve,nderkohe qe videot e Shpat Kasapit “Sonte do te pi” (84.228 vizita)dhe ajo e E.E,Lyrical Son,Kaos,Besnik Qaka “All Night” (47.111) jane postuar ne YouTube prej me shume se nje muaji.

Top15

1-Shpat Kasapi “Sonte do te pi” 84.228

2-Etno Engjujt,Lyrical Son,Kaos,Besnik Qaka “All Night” 47.111

3-Adelina Ismaili “Trimit tim” 46 814

4-Adrian Gaxha Tamara Vrcak “Vo ime na ljubovta” 32.868

5-Zanfina Ismaili “Nga 1 tek 10” 23.547

6-Blero dhe Leonora Poloska “Crazy” 22.072

7-Genta “Sa ilaqe” 20.171

8-Big Mama "Hollywood" 19.091

9-Ciljeta “Falma” 15.256

10-Ingrit Gjoni “Vitamina” 8.736

11-Arta Bajrami “Asnje milimeter” 8.410

12-Leonora Jakupi “Te falem ty Kosove” 6.153

13-Rozana Radi “Joli Mambo” 5.532

14-Zajmina dhe Rati “Zarfe trendafilash” 5.289

15-Julka dhe Big Basta “Gangsta” 1.990

Shiko profilin e anėtarit http://shqipstar.forummotion.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi