Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Lidhja sekrete mes Genc Prelvukaj “Etno Engjujt” dhe Dafina Zeqirit “DUFFY”E”

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

avatar
Admin

Genc Prelvukaj Sic e njohin “Etno Engjujt” ka nje lidhje sekretre me nje kengetare e cila quhet Dafina Zeqiri “DUFFY’E” ku zuri vendin e dyte ne Polifest 2007 dhe jeton ne Suedi.
Genci dhe Dafina jane pare se bashku duke u perqafuar ne Pasticerine Fellini ne Prishtine.
Dhe sipas thashethemeve Genci dhe Dafina kane bere nje kenge se bashku ku pritet te dali se shpejti me video clip.

Shiko profilin e anėtarit http://shqipstar.forummotion.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi