Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

In the Air Tonight

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 In the Air Tonight prej Fri Mar 14, 2008 8:02 pm

In the Air Tonight

Nje reklame teper e mire, me kengen 'In the Air Tonight' te Phil Collins, nje gorilla pret momentin e jetes. Me gjithe ato terheqje muskujsh fitojme pershtypjen se gorilla pergatitet per nje ndeshje boksi, por me goditjet precize dhe plot ndjenje gorilla tregon se gjithe jeten ka pritur kete interpretim me bateri Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi