Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Zajmina Vasjari “Makina” vendi ideal pėr tė bėrė seks

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

avatar
Admin

Nė njė intervistė dhėnė pėr emisionin e televizionit “Vizion+”, “Zonė e Lirė”, qė drejtohet nga Arian Ēani, ish Miss Shqipėria dhe Kengetarja, Zajmina Vasjari, flet pa doreza rreth ēdo pyetje qė ka tė bėjė me seksin.
Ēani: Zajmina, keni nevojė tė dashuroni pėr tė bėrė seks, apo tė bėni seks pėr tė dashuruar?
Zajmina: Tė dashuroj pėr tė bėrė seks.

Ēani: Cili ėshtė vendi ideal pėr ta bėrė shpejt e shpejt?
Zajmina: Makina.

Ēani: Cili ėshtė vendi ku do ta kishit tė pamundur ta bėni?
Zajmina: Banjoja, sepse ėshtė e vogėl…

Ēani: Ju preferoni 1 mashkull qė din ta bėjė dhe qė ua dreth (tradhton), apo njė qė nuk di ta bėjė por ėshtė besnik?
Zajmina: Njė qė e bėn mirė dhe qė e dreth, por pa e marrė vesh unė.


Ēani: Njė mashkull qė din ta bėjė por qė ėshtė i shėmtuar, apo njė mashkull qė nuk di ta bėjė por qė ėshtė i bukur?
Zajmina: Njė qė ėshtė i shėmtuar…

Ēani: Preferoni tė gjuani apo tė jeni e gjuajtur?
Zajmina: Tė jem e gjuajtur.

Ēani: Preferoni t’i braktisni ju, apo tė ju braktisin ata?
Zajmina: T’i braktis unė, sepse ėshtė mė pak e dhimbshme.

Ēani: Ju preferoni Zajminė t’i pėrkėdhelni apo tė ju pėrkėdhelin?
Zajmina: Tė dyja bashkė

Ēani: Preferoni tė ju lėrė pėr njė mashkull tjetėr apo pėr njė femėr tjetėr?
Zajmina: Pėr njė mashkull.

Ēani: Pra preferoni qė nėse ju braktis, tė deklarojė se e ka bėrė me njė mashkull tjetėr, jo me femėr?
Zajmina: Jo pėr femėr, pse habitesh?

Ēani: Nuk do ta kishe problem tė jetė homoseksual?
Zajmina: (qeshet).

Ēani: Zajmina, ju preferoni tė ju pėrkėdhel njė mashkull qė nuk ju dashuron fare apo njė mashkull qė ju dashuron si i ēmendur?
Zajmina: Tė mė dashurojė por pa dhunė…

Ēani: Pra preferoni njė qė nuk ju do?
Zajmina: Jo, tė jetė i dyti por pa…

Ēani: Njėrėn duhet tė zgjidhni…?
Zajmina: Tė dytin.

Ēani: Pra njė mashkull qė tė rreh, por qė tė dashuron?!
Zajmina: (qeshet).

Ēani: Preferoni qė ai tė shkojė me njė tjetėr duke menduar pėr ju, apo ta bėjė me ju dhe tė mendojė pėr njė tjetėr?
Zajmina: Me njė tjetėr dhe tė mendojė pėr mua.

Ēani: Zajmina, preferoni ta shikoni atė duke e bėrė me njė femėr tjetėr, apo ju ta bėni me njė mashkull tjetėr?
Zajmina: Ndoshta duke parė atė me njė tjetėr.

Ēani: Cila ėshtė fantazia juaj seksuale, qė nuk e keni realizuar asnjėherė?
Zajmina: Tė gjitha fantazitė qė i kam parė, them qė i kam realizuar.

Ēani: Zajminė, cila ėshtė zona mė erogjene nė trupin tuaj?
Zajmina: I gjithė trupi.

Ēani: Jo, jo, se kuptove…
Zajmina: Mė shumė varet kush tė prek.

Ēani: Ju preferoni Zajminė me dritė fikur apo me dritė ndezur?
Zajmina: Varet nga rasti.

Ēani: Mė trego tė puthėsh tjetrin, ndėrkohė qė je me njėrin, por e kam fjalėn ajo me llape, a ėshtė tradhti apo jo?
Zajmina: Normal.

Ēani: Po seksi oral ėshtė tradhti?
Zajmina: Ėshtė. Ndoshta pėr mashkullin nuk ėshtė, por te femrat quhet tradhti.

Ēani: Por pėr femra e kam dhe unė fjalėn kur…
Zajmina: (qeshet).

Ēani: A mendoni se mund tė bėjmė gjithēka nė jetė kur jemi tė dashuruar?
Zajmina: Jo, ndoshta ka tė tjerė por unė jo.

Ēani: Me njė tė panjohur preferoni ta bėni para, apo pas restorantit?
Zajmina: Me njė tė panjohur, as qė do ta kishte shansin.

Ēani: Po nė qoftė se….
Zajmina: Nuk ekziston nė qoftė se.

Ēani: Pra duhet ta njihni shumė?
Zajmina: Patjetėr.

Burimi: Zonė e Lirė - Arjan Ēani

Intervisten mund ta gjeni dhe ne Video


Shiko profilin e anėtarit http://shqipstar.forummotion.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi