Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

A Keni ndjenja qe s'mund tia shprehni te dashures/dashurit ?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ka raste kur njeriun apo neve - juve ju kapin ndjenja apo deshira qe nguroni tia thoni te dashures/dashurit. apo jo qe nguroni por nuk e shifni te tipit te partnerit te ben diqka me te te shpreheni diqka me te , ka raste kur ju shnon apo ju bie ndermend ta beni nje gjes apo nje veprim por duke pasur parasysh tipin - partnderin, te dashuren/dashurine dhe nuk mund ta beni ? a mundeni sa do pakes ta pershkruani nje prej tyre ne cdo aspekt.. Ju falem.

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi