Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Te Dua :-)

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Te Dua :-) prej Fri Mar 14, 2008 2:54 pm

Ne sa gjuhe te huja din fjalen te dua,dhe cila tingellon me se mire per ju..
Shocked

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

2 Re: Te Dua :-) prej Sat Mar 15, 2008 10:45 am

ne 100 gjuh krejt njerzit e din se i ki qithka ne net Razz:P Razz Razz

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi