Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

AlbaTOK.Com

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 AlbaTOK.Com prej Fri Mar 14, 2008 2:27 pm

mmmm wep Ma ii Mir nuk Ka Ka me SHkuu,Me Pelqen Shum Dhe Nan Stoop Atyy Jam Smile

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi