Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Qfare dallimi beni nga aj i Pasuri- Varferi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Qfare dallimi beni nga aj i Pasuri- Varferi prej Fri Mar 14, 2008 2:15 pm

Sa Keni Respekt nga Aj qe i ka Kushtet e Mira Dhe sa e Respektoni vetem per Interesa Private.
Ju dhem se Pasuria Ju Letson vetem Jeten sa i takon Financave. ,
Si Mendoni Ju ?

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi