Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

A nevojiten armiqte ne jete, dhe pse?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A nevojiten armiqte ne jete, dhe pse? prej Fri Mar 14, 2008 2:10 pm

Jeta eshte shume e larmishme ne te gjitha aspektet. Nje pjese e kesaj larmie jane edhe ata persona te cilet ne i quajme "armiq'' me te drejte ose jo.
Si mendon..............................
A nevojiten ata ne jete dhe pse?

Un Mendoj se po te mos ishin armiqte kush do ti njihte miqte
ciili eshte mendimi juaj ?
__________________
""E vetmja armike e imja eshte injoranca,
e vetmja gje qe i trembem eshte tradhetia."" :-)

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi