Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Ēfarė ėshtė bukuria?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ēfarė ėshtė bukuria? prej Fri Mar 14, 2008 1:27 pm

Qfar ėshtė Bukuria.....?
Sa Ndikon je Jeten ton aja ,,Pra pa mar parasyesh Gjinin?????.
A mund te jemi te injoruar nga rethi dhe shoqeria nese Nuk jemi te Bukur????.
A ndikon Ne Karier Bukuria Jon..??

Pra Qka mendoni ju Lidhur me Bukurinė...???
Ju mirėpres.

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi