Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

fakulteti per ty??

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 fakulteti per ty?? prej Fri Mar 14, 2008 1:24 pm

Ka shume gjera ne jete qe kam perjetuar dhe momentet e veshtira qe ndoniher te shkatrrojn dhe te njekin ne te ardhmen por sidoqoft i them vetes jane provat e jetes dhe mesim per te ardhmen.
Vdekja e nje person te dashur eshte nje moment shume tragjik psigjikisht dhe i pa harruheshem !
Por edhe lendimet e njerzeve qe ke besim dhe i don shume eshte i rend"

Por prap se prap duhet me gjet forcen edhe mi mbijetu!

Cka vjen prej Zotit Esht E Mirseardhur Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi