Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

A eshte fakulteti per TY?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A eshte fakulteti per TY? prej Fri Mar 14, 2008 1:22 pm

fakulteti per ty??
"fakulteti" me forum .. kam ven re disa sene. dhe e hapa kete tem per te kuptu se per cfare hyni ne fakultet??? per qejf?? per te studju?? se prinderit te detyrojn?? qe te gjeni gru/burr?? apo cfare??

se sipas te tjereve "fakulteti" shumca hyn per qejf, dhe jo per te mesu per nje te ardhme ma te mire.

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi