Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Si mund te arrihet suksesi ne jete?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Si mund te arrihet suksesi ne jete? prej Fri Mar 14, 2008 1:21 pm

Ka nje pjese te njerezve qe jane shume te suksesshem ne shume drejtime ne jete dhe perhere kjo gje me ka bere te pyes veten: "Cila eshte ajo rruge qe te ndihmon te kesh sukses kudo ne jete?!!". A eshte puna?!. Patjeter mendoj se eshte por nuk me duket e mjaftueshme. Po inteligjenca e madhe?!! Edhe kjo me siguri eshte por jo te gjithe njerezit e suksesshem kane nje inteligjence mbi mesatare. Mos ndoshta ka rendesi dhe fati, njerezit qe te rrethojne, karakteri i njeriut, besimi ne vetvete etj?!! Ju lutem jepni mendimet tuaja dhe mundohuni te tregoni se cila mund te jete rruga drejt suksesit, e bazuar kjo dhe nga eksperiencat tuaja personale.

Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaTOK.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi