Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Lexo rregullat para se tė postosh! (e detyrueshme)

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

avatar
Admin
Pėr tė gjithė ata anėtarė qė duan ta reklamojn web faqen e tyre nė kėtė forum, duhet ta plotėsojne njė kusht.
Pasiqė ta fusin nė kėtė forum reklamėn e tyre ata duhet qe edhe reklamėn e www.shqipstar.com ta publikojnė nė faqen kryesore tė web faqes sė tyre. Ata antarė qė do ta reklamojn sajtin e tyre dhe nuk do ta plotėsojnė kėtė kusht, mbrenda 24 orėve do tju fshihet postimi!


Kodi:
<a href="http://shqipstar.com"><img src="http://img219.imageshack.us/img219/4717/banerkc8.jpg" border="0" alt="W W W . S H Q I P S T A R . C O M"/></a><br/>

Shiko profilin e anėtarit http://shqipstar.forummotion.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi