Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Njė shqiptare pozon nudo!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Njė shqiptare pozon nudo! prej Thu Mar 13, 2008 7:23 am

Admin

avatar
Admin


Janė tė rralla rastet kur njė vajzė me origjinė shqiptare pranon hapur se pozon nudo pėr revistat mė tė famshme italiane, ndėrsa kėtė e ka bėrė Anila.

Bukuroshja Anila Resuli qė prej disa vitesh jeton nė Itali, saktėsisht nė Milano, dhe profesioni tė cilin ajo ka zgjedhur sa ėshtė intrigues, aq ėshtė edhe fitimprurės.

Pozimi nudo pėr tė nuk ka qenė kurrė njė tabu, pėr tė mos thėnė qė ėshtė ndėr tė parat qė ka pranuar haptazi se bėn njė punė tė tillė. Ajo ka punuar me fotografėt mė tė njohur tė huaj, pėr tė realizuar sete fotografike pėr kalendarė.

Fotografitė e saj mund tė gjenden edhe nė shumė ueb-faqe, pasi qė Anila ka marrė pjesė edhe nė sfilata mode qė janė zhvilluar brenda dhe jashtė Milanos, qytetit ku ajo banon prej 10 vitesh.


Shiko profilin e anėtarit http://shqipstar.forummotion.com

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi