Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Internet Love?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Internet Love? prej Thu Mar 13, 2008 6:41 am

Admin

avatar
Admin
Sa mund tė jetė reale dashuria ne internet apo msn, dhe a mendoni se prej dashurisė sė internetit mund tė vije deri te njė martesė reale!

Shiko profilin e anėtarit http://shqipstar.forummotion.com

2 Re: Internet Love? prej Fri Mar 14, 2008 1:12 pm

qyre me than e nxan nje femer ne internet edhe po du me u martu me to kjo ska kuptim hiq ama jon do mundesi qe mendoj une
p sh njoftoshesh e del me to ashtu bon
e njen e tani ja nis me ja lyp ne interent bon
e qishtu ama nese nuk e njen o problem ama nese je vip normal qe e nxan ma let po njekosisht ajo nese te thot ty te dua qe veq nje her ke fol ne internet me to ajo ose ai qysh te thot ty i thot tjetser tjetrit qishtu mendoj ndashta e kom plotesisht gabim No Arrow

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi