Vizitoni
Radio Shqip

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Global announcement&Lajmėrim & Ngjitės [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

Krenaria Shqiptare - Skenderbeu - Filmi i ri

   nga Admin
09999prej Sat Mar 22, 2008 11:12 am nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Tė jesh sėrb!!

   nga Admin
0493prej Fri Mar 21, 2008 7:01 am nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Adelina dhe Shpati kryesojne 15 videot me te shikuara te fillimivitit 2008 ne YouTube.

   nga Admin
0424prej Wed Mar 19, 2008 3:25 am nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Lidhja sekrete mes Genc Prelvukaj “Etno Engjujt” dhe Dafina Zeqirit “DUFFY”E”

   nga Admin
01334prej Sun Mar 16, 2008 1:00 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Shpati Kasapi & Aferdita Dreshaj, ju tregojmė sekretet e lidhjes tonė

   nga Admin
0464prej Sat Mar 15, 2008 3:02 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

VZ - PĖR PAVARSI (VIDEO)

   nga Admin
0401prej Sat Mar 15, 2008 7:21 am nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Zajmina Vasjari “Makina” vendi ideal pėr tė bėrė seks

   nga Admin
0422prej Fri Mar 14, 2008 5:20 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Dj SuaT - Remixa 2008 vol.1

   nga Admin
0403prej Thu Mar 13, 2008 11:08 am nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Njė shqiptare pozon nudo!

   nga Admin
0580prej Thu Mar 13, 2008 7:23 am nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Tingulli 3nt me album tė ri!

   nga Admin
0397prej Wed Mar 12, 2008 9:38 am nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Shpati nuk ėshtė gay!

   nga Admin
0453prej Wed Mar 12, 2008 4:47 am nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Kėnga e Adelinės pėr Triumfin “Trimit Tim”

   nga Admin
0362prej Wed Mar 12, 2008 4:40 am nga Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Etno Engjujt - Live Ne Prishtin Per Pavarsi

   nga Admin
0405prej Tue Mar 11, 2008 6:57 pm nga Admin Shiko mesazhin e fundit

Temat [13]

  Mbrapsht nė krye

 » Intro » Portal

Moderator : Moderators

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement