Vizitoni
Radio Shqip

You are not connected. Please login or register

Mė pranė njeri tjetrit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantimet


Pas regjitrimit, mund tė postoni diēka rreth vehtes tuaj nė forum duke krijuar njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseodonimin si titull.

34Fri Mar 14, 2008 1:04 pm
PRADA_ You need People Like me
Asnjė mesazh i ri

Bisedė e lirė


Bisedė sipas dėshirės tuaj, tema tė ndryshme tė lira.

1819Sat Mar 15, 2008 6:27 am
Admin Si tė martoheni me njė miliarder?
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe urime


Pėrshendetje apo urime pėr ndonjė anėtar tė forumit, mik tuajin, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

11Fri Mar 14, 2008 1:50 pm
PRADA_ Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Pyetje dhe Pėrgjigje


Keni ndonjė pyetje apo problem, mos hezitoni pyesni e kėrkoni ndihmė, me siguri qė do merrni ndonjė pėrgjigje apo zgjidhje tė mirė.

00
Asnjė mesazh i ri

FotoGaleria


Postoni dhe shikoni fotografi nga mė tė ndryshmet.

1919Sat Mar 15, 2008 10:41 am
lipa kaos bardh e zi
Asnjė mesazh i ri

Humor


Humore tė ndryshme, barcoleta, foto qesharake, video interesante - ēdo gjė qė tė bėnė tė qeshėsh.

1919Sat Mar 22, 2008 9:32 am
Admin Sonte dua me u pi ( ibrahim tatlises )
Asnjė mesazh i ri

Webi juaj!


Kėtu mund tė reklamoni webin tuaj, ju lutemi lexoni rregullat para se tė reklamoni.

55Mon Mar 24, 2008 7:53 am
fisar Portali per te gjithe
  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur